15 lipca 2019

Już od środy startuję z projektem wycieczek rowerowych dla turystów, rodzin i wszystkich ciekawych Gdańska. Start codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 10 - koło Bramy Wyżynnej (przy wejściu do Informacji Turystycznej).

Planuję wycieczki prowadzić do końca lipca. Kto wie może we wrześniu będzie kontynuacja?

Czas wycieczki - około 2-2,5 godzin. W tym czasie jesteśmy w stanie objechać niemal całe Śródmieście. Główne Miasto, Stare Miasto, Przedmieście, Dolne Miasto, Osiek, bastiony, fosę, Motławę, mosty, kamienice, kościoły, nowoczesność, ruiny, reklamowe wizytówki miasta oraz tzw. za*upia. W kilku miejscach się zatrzymamy, trochę poopowiadam i pokażę jak bardzo Gdańsk jest zróżnicowany.

Myślę, że taka wycieczka to świetna opcja dla tych, którzy w Gdańsku są pierwszy raz a chcieli by się czegoś dowiedzieć o mieście poza banałami z folderów reklamowych i zdjęć hmm influencerów.

Tempo wybitnie spacerowe (ok. 10 km/h). Koszt 20 zł. Wpłata przed startem wycieczki lub na konto na stronie https://www.racibo.pl/2014/02/kontakt.html. Chcesz fakturę - daj znać wcześniej. Co najmniej dwie godziny przed wycieczką prośba by zgłosić chęć udziału poprzez maila lub smsa.

Zapraszam serdecznie!Przykładowa trasa. Będzie trochę inna, ale to jest jej kręgosłup. Podany na dole czas wycieczki obejmuje także mój dojazd z Oliwy. Normalnie będzie około 2-2,5 godzin.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz.

.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...